Bakanımız Sayın Fatma Betül SAYAN KAYA Kuruluşumuzu Ziyaret Etti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, 03.06.2016 tarihinde Kuruluşumuzu ziyaret etti.

Kuruluşumuza girişinde engelli gençlerimiz tarafından çiçeklerle karşılanan bakanımız, kuruluşumuzda bulunan iş meşguliyet atölyelerini gezerek yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı. Engelli bireylerle tek tek ilgilenen bakanımız, onlarla sohbet etti

Kuruluşumuzda engellilerin el emekleriyle ürettikleri birbirinden değerli ürünlerin yer aldığı fuaye alanını da gezen Bakanımız Kuruluşumuz ’da görev yapan öğretmenleri tebrik ederek, başarılarından dolayı onlara teşekkür etti.

Kuruluşumuz ziyareti sırasında birbirinden yetenekli çocuk ve gençlerle birlikte olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Bakanımız ‘’Ülkemizde, son yıllarda ekonomik ve sosyal alanlarda yaşanan başarılar, engelli vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü noktasında da büyük bir ilerleme şeklinde gerçekleşti. Biz engelli vatandaşlarımıza yönelik sosyal politikalarımızı, yardım eksenli değil hak eksenli bir anlayışla hayata geçirmeye devam edeceğiz’’ dedi.

Kuruluşumuzda kalanlara hizmet veren reviri ve Engelsiz Yaşam Evi'ni de ziyaret eden bakanımız,engelli gençlerimizle sohbet etti.
Bakanımız Sayın Fatma Betül SAYAN KAYA Kuruluşumuzu Ziyaret Etti Görselleri
Bizden Haberler